Addpower - geriau nei įprasti skaitymo akiniai

Dažnai girdime, kad paprasti skaitymo akiniai riboja matymo laisvę, o ypač nepatogu nukreipti žvilgsnį nuo smulkaus teksto į kompiuterio ekraną ar į šalia esantį kitą pašnekovą.

 

Pavadinimas skaitymo akiniai pats diktuoja už save, tai akiniai skirti žiūrėti tekstą esantį knygoje, laikraštyje, telefone ar planšetėje. Dėja, skaitymo akinius tenka dažnai nusiimti arba paslinkti ant nosies galo, kai norisi matyti šiek tiek tolėliau, o ne tik tai, kas yra panosėje.

Akinių lęšių gamintojas HOYA siūlo kur kas universalsnius skaitymo lęšius, su kuriais galima matyti ištiestos rankos atstumu. Akiniai su šiais lęšiais gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui kompiuteriu, bei puikiai tinka tam tikroms specifinėms specialybėms: dirbanties grožio srityje (kirpėjai, manikiūro specialistės ir kt.), banko darbuotojams, dirbantiems su kasos aparatu, turintiems artimo atstumo kontaktą su žmonėmis.

  • Platesnis regėjimo laukas – pro apatinę akinių dalį geriau matoma iš arti (pvz. 40cm), pro viršutinę – kompiuterio ekranas, darbo stalo zona (pvz.70 -100cm)

Svarbu paminėti, kad ADDPOWER lęšiai nerekomenduojami naudoti didesnėse atvirose erdvėse ar vairuojant.