Akinių gamyba

Bendradarbiaudami su bendrovėmis „Bod Lenses“ ir „Optikona“, kurioms diegiant pažangiausias technologijas galime pagaminti itin aukštos pridėtinės vertės regėjimą gerinančius produktus.

Svarbiausius optikos lęšių gamybos procesus jungia dvi pagrindinės sudedamosios dalys: naujausių technologijų naudojimas ir nepriekaištingas tikslumas.

Lęšio gamybos procesas tiesiogiai siejasi su keliais pagrindiniais komponentais: medžiaga (kuri gali nulemti lęšio plonumą), lęšio paviršiaus paruošimas (tam, kad atliktų svarbiausią – apsaugos funkciją) ir, žinoma, dangos (atspindžių mažinimui, kenksmingos mėlynos šviesos blokavimui, apsaugai nuo nusibraižymų, pirštų antspaudų ir kt.).

Kiekvienas gaminamas lęšis ruošiamas skaitmeniniu būdu ir individualiai – dėl to galime būti tikri, kad pagaminti akinių lęšiai puikiai atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Skubos atveju, kai lęšius turime sandėlyje, akinius pagaminame tą pačią arba per vieną dieną.

Tikriausiai teko girdėti apie akinių lęšių dangas bei jų funkcijas, tačiau ne visos dangos gali patenkinti visus kasdienius poreikius. Tačiau perkant naujus akinius dažniausiai galvojate kaip puikiai atrodysite su naujaisiais akiniais ir nė nesusimąstote apie lęšių ilgaamžiškumą ar apsaugą. Ir nereikia, HOYA pasirūpins akinių lęšių danga už Jus!

Dangos tai puiki prevencinė priemonė nuo įvairių akių ligų, kurios gali atsirasti dėl per didelio kiekio mėlynos šviesos ar UV spindulių.

Populiariausios apsauginės dangos:

  • Kietoji danga, kuri apsaugo akinių lęšius nuo įvairių susibraižymų
  • Antirefleksinė danga – danga, kuri pašalina nepageidaujamus šviesos atspindžius. Tai sumažina nuovargį, atsirandantį dirbant kompiuteriu, žiūrint televizorių ar vairuojant automobilį. Dar vienas jos privalumas, kad ji padaro lęšius visiškai skaidrius ir suteikia jiems švelnų atspalvį, dėl ko akiniai atrodo estetiškai gražesni.
  • Hidrofobinė danga, kuri mažina rasojimą.
  • Oleofobinė danga, kuri sudaro purvui, dulkėms, riebalams atsparų sluoksnį ir sumažina riebalinių dėmių ir pirštų antspaudų nusėdimą
  • Antistatinė danga, kuri sumažina akinių lęšių elektrinimąsi, mažiau limpa dulkės ar pūkeliai