HOYA SENSITY fotochrominiai lęšiai - užtamsėja kada reikia...ir kur reikia

Fotochrominiai lęšiai

Gal ir neteko girdėti, bet tikrai teko matyti fotochrominius akinių lęšius, kurie užtamsėja jums išėjus į lauką. Šie lęšiai reaguoja į šviesos ir UV kiekį todėl patalpoje jie yra visiškai skaidrūs, o lauke tampa išskirtinai tamsiais.

Per kiek laiko iš tikrųjų užtamsėja HOYA SENSITY fotochrominiai lęšiai?

Atlikome eksperimentą per kiek laiko užtamsėja ir vėl tampa visiškai skaidriais HOYA Sensity lęšiai. Rezultatas aiškus – užtenka puse minutės tam, kad lęšiai pilnai užtamsėtų ir tik 4 – 5 minučių, kad taptų visiškai skaidriais.


Fotochrominiai lęšiai išgyvena atgimimo bangą, senus fotochrominius lęšius keičia naujieji, daug pažangesni lęšiai, kurie pasižymi greitesniu užtamsėjimu ir atitamsėjimu, gražiomis, madingomis spalvomis bei subtiliu veidrodiniu efektu. Taip pat šiuolaikiniai fotochrominiai lęšiai SENSITY užtamsėja net už automobilio stiklo. Taigi, HOYA siūlo, net tik naują požiūrį į fotochrominius lęšius bet ir nuolatinį komfortą nepriklausant nuo šviesos ar saulės intensyvumo.

SENSITY fotochrominiai lęšiai tai ne tik madingas aksesuaras, jie taip pat rūpinasi Jūsų akių sveikata. Šie lęšiai 100% apsaugo nuo UV spindulių, taip pat nuo ekranų skleidžiamos mėlynos šviesos. Mediciniškai yra patvirtinta, kad šie lęšiai padeda akims atsipalaiduoti kenčiantiems dėl akių jautrumo šviesai ar sergantiems migrena.

Dėka inovatyvių technologijų šie lęšiai yra patvarūs ir atsparūs įbrėžimas, jie puikiai dera su kitomis HOYA dangomis

Hoya Sensity

Sensity užtikrina pastovų fotochrominių lęšių veikimą skirtingais metų laikais. Sensity lęšiai tamsėja lauke (45% greičiau nei įprastiniai fotochrominiai lęšiai) ir greitai vėl tampa išskirtinai skaidrūs (23% greičiau), užtikrindami patogų matymą esant įvairiai intensyvumo šviesai

Hoya Sensity Dark

Sensity Dark lęšiai dar labiau tamsėja, reaguodami į UV spindulius bei šviesą. Jei lauke itin šviesu ir karšta, tai Sensity Dark lęšiai suteiks reikiamą komfortą. Jie tamsėja net už automobilio stiklo

Hoya Sensity Shine

Sensity Shine siūlo dar daugiau. Dėka veidrodinės dangos, šie lęšiai suteikia įvaizdžiui išskirtinumo. Ši danga yra subtiliai veidrodinė, o lauke, lęšiams patamsėjus, veidrodinis efektas tampa intensyvus. Sensity Shine yra puikus pasirinkimas norintiems inovatyvių ir stilingų saulės lęšių.
Visa Sensity spalvų šeima susideda iš trijų natūraliai atrodančių spalvų. Negana to, Sensity Shine turi kiekvienai spalvai pritaikytą veidrodinę dangą.